Політика

Трамп міг 18 років не платити податки через збитки — New York Times

Політика/Трамп міг 18 років не платити податки через збитки — New York Times
Зберегти
Вигляд
lead

The New York Times стверджує, що кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп в 1995 році оголосив у податкових деклараціях про збитки в розмірі 916 мільйонів доларів. Це дозволило йому 18 років уникати сплати деяких федеральних податків.

Скрін з податкової декларації Трампа, фото nytimes.com

Газета, з посиланням на податкові звіти, що не публікувалися раніше, пише, що збитки були отримані на початку 1990 через неефективне управління трьома казино в Атлантік-Сіті, «невдалу» спробу зайнятися бізнесом авіаперевезень, а також несвоєчасне придбання готелю Plaza на Мангеттені.

 

Трамп відмовився коментувати це питання. Співробітники його передвиборчої кампанії випустили заяву, в якій не підтвердили, але і не спростували цю інформацію.

Також адвокат Трампа надіслав до газети лист по електронній пошті, в якому стверджує, що публікація звітів незаконна, так як бізнесмен не дозволяв розкривати його податкові декларації.

ГІЛЛАРІТРАМПА #3: Жиріновщина від Трампа, пані Порося і Межигір’я на крилах

Нагадаємо, прокуратура Нью-Йорка оголосила про початок розслідування щодо некомерційного фонду кандидата в президенти США Дональда Трампа.

Вибори президента США заплановані на 8 листопада.

Пов`язані новини