На переконання анонімного розвідника, Трамп має тісні стосунки з Кремлем, а той, в свою чергу, має на Трампа компромат

Американське видання Buzzfeed опублікувало досьє на новообраного президента США Дональда Трампа від особи, яка називає себе колишнім британським розвідником. Сам Трамп та його команда вважають документ нісенітницьою.

На переконання анонімного розвідника, Трамп має тісні стосунки з Кремлем, а той, в свою чергу, має на Трампа компромат.

Твердження у цьому досьє є такими, що не піддаються перевірці, а сам текст має численні фактичні помилки, пише видання.

Документ, чутки про який точилися кілька місяців, набув статусу легенди серед журналістів, адвокатів та розвідників, яким пощастило його побачити. 

Досьє, що являє собою збірку рапортів, містить твердження про контакти Трампа з російськими спецслужбами, а також опис його статевої активності, зафіксованої росіянами.

Репортери BuzzFeed у США та Європі не знайшли ніяких підтверджень чи спростувань написаного у досьє на Трампа. 

Зазначається, що документ був підготовлений для політичних опонентів Трампа. Серед його тверджень є не лише такі, що неможливо перевірити, а й геть помилкові.

Наприклад, у ньому міститься помилкове найменування компанії — «Alfa Group» замість «Alpha Group». Також у документі підмосковна Барвиха називається місцем, зарезервованим для політичної еліти Росії, хоча це не відповідає дійсності.

«Особа, що створила це, керувалася фантазіями або сподівался, що ліберальні медіа подадуть цю брехливу історію незалежно від її правдивості», — прокоментував документ повірений Дональда Трампа Майкл Коен.

Сам Трамп коротко охарактеризував документ у мережі Twitter як «брехливі новини» і «полування на відьом».

Раніше повідомлялося, що розвідці США відомо про наявність у Росії компромату на Трампа. Про це розповів телеканал CNN з посиланням на кількох офіційних осіб, ознайомлених зі змістом доповіді.

Поділитись: