Президент США Дональд Трамп підписав документ, яким віднині заборонив трансгендерам вступати на службу в армію.

Президент США Дональд Трамп підписав документ, яким віднині заборонив трансгендерам вступати на службу в армію. Водночас ті трансгендери, які вже були на службі до ухвалення рішення, зможуть залишитися у Збройних силах США.

Про це повідомляє The New York Times.

«На мою думку, ця політика зробить Міністерство оборони сильнішим у захисті американців, допоможе боротися та вигравати війни, а також забезпечить успіх наших службовців у всьому світі», — заявив у підсумках до пропонованого Трампу рішення глава Пентагону Джим Меттіс.

У Пентагоні, згідно з новим законодавством, можуть змусити трансгендерів, які вже були в армії, служити відповідно до їхньої статі при народженні.

З моменту дозволу президентом Обамою служити в армії трансгендерам, у США на службі нараховувалося до 11 тисяч таких людей.

Ще у червні 2016-го, при адміністрації президента Барака Обами, у США зняли заборону на службу в армії для відкритих трансгендерів.

У жовтні 2017-го суд у Вашингтоні заблокував указ президента Дональда Трампа про заборону служити в армії трансгендерам.

Правозахисники подали на Трампа до суду через заборону трансгендерам служити в армії, ухвалену 26 серпня 2017 року. 

Раніше Трамп пояснював, що служба трансгендерів у збройних силах пов'язана з «величезними» витратами на медицину, також через них відбуваються перешкоди в роботі військових.

Поділитись: