Президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про початок передвиборчої кампанії 2020 року.

Про це він заявив, відкриваючи багатотисячний мітинг своїх прихильників в Орландо, штат Флорида, пише ВВС.

Трамп закликав своїх прихильників «тримати цю команду на місці» ще чотири роки.

«Ми продовжимо робити Америку великою знову і збережемо її велич. Саме тому сьогодні ввечері я стою перед вами, щоб офіційно розпочати свою кампанію на другий термін на посаді президента Сполучених Штатів», — сказав Трамп.

Під час свого виступу Трамп критикував демократів, Гілларі Клінтон, конкурентів у виборчій гонці, ЗМІ та дворічне розслідування російського втручання у вибори 2016 року.

«Наші радикальні противники-демократи одержимі ненавистю. Вони хочуть знищити нас, вони хочуть знищити нашу країну, якою ми її знаємо. Це неприпустимо, цього не буде», — додав він.

Разом з президентом на мітингу була перша леді Меланія Трамп, віце-президент Майк Пенс та представники адміністрації та сенатори від Флориди.

«Повернулися робочі місця, повернулася впевненість у собі, і, завдяки керівництву президента Дональда Трампа, повернулася і Америка. Ми тільки починаємо», — зазначив під час свого виступу Пенс.

Нагадаємо, 25 квітня Джо Байден оголосив про намір балотуватисяу президенти від Демократичної партії на виборах 2020 року.

Наступні президентські вибори відбудуться у США 3 листопада 2020 року і стануть 59-ми виборами в історії Сполучених Штатах.

Поділитись: