Економіка

Трамп пояснив своє ухиляння від податків знанням законодавства

Економіка/Трамп пояснив своє ухиляння від податків знанням законодавства
Зберегти
Вигляд

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп пояснив своє ухилення від податків знанням законодавства, яке, за його словами, дозволяло це зробити.

Таким чином Трамп прокоментував публікацію The New York Times про те, що протягом 18 років не платив податок на прибуток.

«Я знаю наші складні податкові закони краще, ніж будь-хто з тих, хто коли-небудь балотуватися на пост президента. І я єдиний, хто може їх виправити», – написав він у Twitter.

В свою чергу, соратники Трампа назвали його генієм – в разі, якщо той, як стверджує преса, дійсно примудрявся не платити прибутковий податок протягом 18 років.

Раніше газета New York Times, опублікувала документи, які свідчать, що Дональд Трамп в 1995 році заявив в декларації по федеральному прибуткового податку про збитки в розмірі 915 млн доларів.

Гілларі Трампа чи Трамп Гілларі – хто кого? Американський журналіст Джош Ковенський та спецкор Громадського Наталя Гуменюк пояснюють найцікавіше з того, що треба знати  про президентські вибори  у США  у третьому випуску програми «ГІЛЛАРІТРАМПА»

ГІЛЛАРІТРАМПА #3: Жиріновщина від Трампа, пані Порося і Межигір’я на крилах

Пов`язані новини