Президент США Дональд Трамп направив владі Ірану повідомлення з попередженням про «неминучу атаку» США.

Про це повідомили Reuters іранські чиновники.

За їхніми словами, це повідомлення США передали через представників Оману.

«У своєму повідомленні, Трамп сказав, що він проти будь-якої війни з Іраном і хотів поговорити з Тегераном про різні питання ... він дав короткий період часу, щоб отримати нашу відповідь, але початкова відповідь Ірану полягала в тому, що це залежить від Верховного Лідера Алі Хаменеї вирішує цю проблему», — сказав один з чиновників Reuters на умовах анонімності.

За словами іншого іранського чиновника, вони відразу дали Оманським посередникам зрозуміти, що верховний лідер аятола Алі Хаменеї проти будь-яких переговорів, але пообіцяли передати йому послання.

«Проте, ми повідомили офіцеру Оману, що будь-який напад на Іран матиме наслідки міжнародного масштабу», — додав він.

Раніше Трамп заявив, що Іран зробив дуже велику помилку, збивши військовий безпілотник США над Ормузькою протокою. На запитання журналістів, як він планує реагувати на цю ситуацію, Трамп відповів: «Ви дізнаєтеся. Ми не будемо довго це обговорювати. Вони справді зробили велику помилку».

The New York Times повідомив, що Трамп схвалив військові удари по кількох цілях в Ірані через збиття американського безпілотника, але в останній момент скасував це рішення.

Нагадаємо, 20 червня Корпус вартових ісламської революції (КВІР) заявив, що збив розвідувальний безпілотник США у провінції Хормозган на півдні Ірану. В Ірані наполягають, що збитий американський безпілотник вилетів з Об’єднаних Арабських Еміратів і порушив повітряний простір Ірану

Поділитись: