Світ

Трамп послабив контроль за викидами парникових газів американськими ТЕС

21 серпня, 2018 17:32
Світ/Трамп послабив контроль за викидами парникових газів американськими ТЕС
Зберегти
Вигляд
Адміністрація президента США Дональда Трампа оприлюднила план щодо скасування норм, що забезпечували федеральний контроль за рівнем викидів парникових газів американськими тепловими електростанціями.

Адміністрація президента США Дональда Трампа оприлюднила план щодо скасування норм, що забезпечували федеральний контроль за рівнем викидів парникових газів американськими тепловими електростанціями.

Про це повідомляє Bloomberg.

Федеральне регулювання рівня викидів вуглекислого газу тепловими електростанціями, які працюють за рахунок спалення вугілля, було запропоноване під час президентства Барака Обами. Після скасування федерального нагляду, кожен штат матиме змогу самостійно визначати ліміти з викидів шкідливих газів у атмосферу.

На думку експертів, такий крок може призвести до різкого зростання виробництва електроенергії вугільними електростанціями та, як наслідок — призвести до зростання викидів парникових газів в атмосферу.

«Ініціатива Трампа та Агенції із захисту довкілля, яка підконтрольна йому, нівелює всі спроби знизити викиди вуглецю в атмосферу, які спричинюють зміни клімату», — заявила Ліза Лінч, адвокатка Ради з питань захисту природних ресурсів.

В той же час, ініціативу Трампа підтримали у асоціації шахтарів, де назвали рішення Обами про федеральний контроль за викидами вуглецю «незаконним».

Як зазначається, про своє рішення Трамп оголосив під час перебування у Західній Вірджинії, другому за обсягом видобутку вугілля штаті США. Під час виборчої кампанії, Трамп обіцяв «відкрити ці шахти».

Раніше повідомлялось, що через глобальне потепління до 2100 року в Африці зникнуть понад 50% видів тварин та птахів.

Також президент США Дональд Трамп заявляв, що США може повернутись до Паризької кліматичної угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вихід США з кліматичної угоди: Як Трамп «потопив» Мальдіви. 

Пов`язані новини