Президент США Дональд Трамп підписав новий міграційний закон, який скасовує заборону на в’їзд громадянам Іраку та власникам «грін-карт».

Президент США Дональд Трамп підписав новий міграційний закон, що припиняє на 90 днів в'їзд в США громадянам шести країн — Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. Водночас указ скасовує заборону на в’їзд громадянам Іраку та власникам «грін-карт».

Про це повідомляється на сайті Білого Дому.

В указі, який був підписаний Трампом 27 січня і згодом заблокований американським судом, також згадувався Ірак. Але країну вирішили виключити зі списку, оскільки влада Іраку співпрацює з США у боротьбі з бойовиками «Ісламської держави». Крім того, уряд Іраку посилив візовий контроль і запровадив підвищені стандарти обміну інформацією з США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збільшення витрат на оборону і боротьба з нелегальною міграцією – 5 тез першої промови Трампа в Конгресі. 

Заборона набере чинності протягом десяти днів і діятиме 120 днів. У першій версії указу передбачена безстрокова заборона для громадян Сирії — тепер цей пункт виключено.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: