Президент США Дональд Трамп заявив, що відправляє до штату Нью-Йорк додаткову тисячу військових для боротьби з пандемією коронавірусу.

Про це він повідомив під час брифінгу в Білому домі, пише The Hill.

«За моєю вказівкою, додаткова тисяча військовослужбовців буде розгорнута в Нью-Йорк Сіті, щоб надати допомогу там, де її найбільше потребують», — сказав президент.

Він підкреслив, що цей мегаполіс зараз є найбільш гарячою точкою. Президент уточнив, що на допомогу надішлють переважно військово-медичний персонал. За потреби їхню кількість можуть збільшити.

Також додаткових військових можуть направити в інші осередки захворювання в країні, але наразі таких планів немає.

Штат Нью-Йорк є місцем з найбільшою кількістю виявлених випадків коронавірусу у США. Станом на 4 квітня там було зафіксовано понад 3,5 тисячі летальних випадків.

Наразі в США найбільша кількість інфікованих у світі — 311 635. Там з коронавірусом померли 8 454 пацієнти, а одужали — 14 825.

Станом на ранок 5 квітня у світі зафіксували 1 202 609 випадків інфікування коронавірусом. З них 246 640 пацієнтів одужали, а 64 732 стали летальними.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: