Політика

Трамп заявив про «мільйони незаконних голосів» на користь Клінтон

30 листопада, 2016 21:34
Політика/Трамп заявив про «мільйони незаконних голосів» на користь Клінтон
Зберегти
Вигляд
Дональд Трамп заявив, що під час голосування на виборах у Вірджинії, Нью-Гемпширі та Каліфорнії «мільйони голосів були незаконними».

Переможець на виборах президента США Дональд Трамп заявив, що під час голосування на виборах у Вірджинії, Нью-Гемпширі та Каліфорнії «мільйони голосів були незаконними». 

Про це він написав у своєму Twitter, реагуючи на заяви, команди кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон про наміри провести перерахунок голосів у трьох штатах. 

«На додачу до того, що я виграв з перевагою у голосуванні виборщиків, я здобув перемогу і за голосами виборців, навіть якщо не враховувати ті з них, які були віддані незаконно», – написав Трамп. 

«Нічого не зміниться», – додав він, маючи на увазі безперспективність перерахунку голосів.

Нагадаємо, на виборах президента США кандидатка від Демократичної партії Гілларі Клінтон набрала на понад 2 млн голосів виборців більше, аніж кандидат від республіканців Дональд Трамп.

Раніше повідомлялося, що виборча комісія штату Вісконсин проведе поворотний підрахунок голосів на президентських виборах США.

Згодом, команда демократки Гілларі Клінтон заявила, що теж візьме участь у повторному підрахунку голосів виборців у штаті.

Пов`язані новини