Життя

Трамп закликав Конгрес зупинити візову лотерею Green Card

16 грудня, 2017 17:33
Життя/Трамп закликав Конгрес зупинити візову лотерею Green Card
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп закликав Конгрес зупинити візову лотерею Green Card і «покласти край ланцюговій міграції до Америки».

Президент США Дональд Трамп закликав Конгрес зупинити візову лотерею Green Card і «покласти край ланцюговій міграції до Америки».

Про це Трамп заявив під час виступу перед випускниками Академії Федерального бюро розслідувань, передає «Голос Америки».

«Ми закликаємо Конгрес покласти край ланцюговій міграції до США і диверсифікаційній лотереї та замінити її системою імміграції, яка надаватиме преференції людям, які мають необхідні для США навички та кваліфікації», — сказав Трамп.

Зазначається, що заява пов'язана з до нещодавними терактами у Нью-Йорку, виконавці яких потрапили до США в одному випадку за допомогою візової лотереї, а в іншому — як близький родич людини, яка попередньо іммігрувала до Америки та отримала статус громадянина або резидента.

«Уявіть, є лотерея, щоб опинитися в США. Людей обирають за результатами лотереї. Думаєте, з інших країн до нас потрапляють кращі? Ні! Ну, що це за система? Люди прибувають, вигравши в лотерею. Ми отримуємо гірших серед тих, хто є в цих країнах, — вони опиняються у лототроні, а вже звідти витягуються найгірші з усіх», — додав Трамп.

Раніше Адміністрація президента США Дональда Трампа висунула нові вимоги для 38 країн з безвізовим режимом з США.

Нагадаємо, США відмовилися від участі у глобальному договорі ООН щодо міграції.

Пов`язані новини