Президент США Дональд Трамп заявив, що приймає протималярійний препарат «Гідроксихлорохин» для «профілактики» коронавірусного захворювання COVID-19. Раніше вчені з'ясували, що ці ліки неефективні проти коронавірусу й можуть спровокувати чимало побічних ефектів.

Про це пише агентство Associated Press.

«Я приймаю його останні півтора тижні. Одну таблетку на день. Я думаю, що він хороший, я чув багато хорошого. Якщо ж він не допомагає — нехай, він мені не зашкодить. Його використовували 40 років проти малярії», — сказав Трамп.

Він також визнав, що його лікар не рекомендував приймати ці ліки.

««Він не рекомендував мені. Але я запитав: "Що ви думаєте?", Він відповів: "Якщо хочете". Я сказав: "Так, хочу"», — переповів президент США розмову з лікарем.

.Він додав, що перестане вживати «Гідроксихлорохин», якщо буде розроблено інше ефективний засіб.

Раніше Федеральне управління з контролю якості лікарських препаратів США (FDA) попередило про небезпеку побічних ефектів препарату «Гідроксихлорохин» при лікуванні коронавируса COVID-19. А медичний портал medRxiv опублікував попередні результати дослідження, де вказано, що в американських медичних центрах пацієнти з коронавірусом , які приймали «Гідроксихлорохин», мали більш високі показники смертності, ніж ті, хто його не приймав.

Поділитись: