Світ / США

Трамп зустрівся у Білому домі з репером Каньє Вестом

BBC
Світ/США/Трамп зустрівся у Білому домі з репером Каньє Вестом
Зберегти
Вигляд
lead
Президент США Дональд Трамп провів у Білому домі зустріч з американським репером Каньє Вестом, який є прихильником чинного глави держави.

Під час візиту до Овального кабінету Вест одягнув червону кепку із передвиборчим лозунгом Трампа «Зробимо Америку знову великою». Музикант заявив, що ця кепка надає йому сил.

«Коли я надіваю цю кепку, я відчуваю себе Суперменом», — сказав Вест.

Під час обіду з главою Білого дому репер також заявив, що любить президента США, після чого обійняв його.

Трамп потиснув руку Весту та зазначив, що той є «особливим хлопцем».

За інформацією видання, під час зустрічі президент США та музикант обговорили тюремну реформу, «відродження виробництва» у США та протидію бандитизму та насильницьким злочинам.

Репер зустрічався з Трампом у грудні 2016 року, коли останній ще не обіймав посаду президента США. Водночас співак Джон Ледженд, який є другом Веста, назвав цю зустріч «рекламним трюком».

Раніше Каньє Вест оголосив, що тепер він буде відомий як «Ye».

Репер Каньє Вест відомий своїми дивними, а інколи компульсивними постами у Twitter. З осені 2016 року репутація Веста постраждала через його поведінку у соцмережі: у нього виник конфлікт з деякими реперами. Навесні 2017 року репер видалив свій аккаунт у соцмережі. 

Він не користувався Twitter майже рік, у квітні 2018 року відновив свою сторінку. І мало не одразу викликав новий скандал.

Репер назвав президента США Дональда Трампа «своїм братом», чим викликав обурення в інших виконавців. Відомі музиканти, такі як співачка Азалія, Мобі, репер Снуп Дог засудили пост Каньє Веста.

Пов`язані новини