Президент США Дональд Трамп звинуватив адміністрацію Барака Обами у тому, що це вона дозволила Росії анексувати український Крим.

Президент США Дональд Трамп звинуватив адміністрацію Барака Обами у тому, що це вона дозволила Росії анексувати український Крим.

Про це Трамп заявив на прес-конференції у Канаді за підсумками участі у саміті «Великої сімки», передає Fox News.

Відповідаючи на питання журналіста, «чи повинен Крим бути визнаний російським на даному етапі», Трамп відповів:

«Вам краще запитати це у президента Обами, тому що він був тим, хто дозволив анексувати Крим. Це сталося під час його керівництва, і він був тим, хто дозволив Росії увійти до Криму й витратити там багато коштів, тому що вони витратили багато грошей на перебудову», — заявив Трамп.

Водночас Трамп додав, що він, «ймовірно, вчинив би зовсім по-іншому». «Запитайте його, чому він це зробив? Чому він це зробив?», — сказав Трамп.

Він також висловив думку, що Росія побудувала в анексованому Криму базу для підводних човнів.

Трамп не вперше звинувачує Обаму у тому, що його дії призвелши до анексії Криму.

У 2016 році Трамп в інтерв'ю Fox News сказав: «Подивіться на Україну. Він (Обама, — ред.) каже про ситуацію на Україні і про те, як жорстко він діє по відношенню до Росії. А тим часом вони відібрали Крим».

Крім того, у лютому 2017 року Трамп заявив, що РФ окупувала Крим «через м’якотілість» колишнього президента США Обами.

Нагадаємо, 8 червня президент США Дональд Трамп заявив, що виступає за повернення Росії до формату G8. Цю ідею також підтримав прем'єр Італії Джузеппе Конте.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зазначив, що Москва не планує повертатися до переговорів у форматі «Великої вісімки».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile