Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп звинуватив пошуковик Google в фільтруванні поганих новин про його суперницю Гілларі Клінтон, яка балотується від Демократичної партії.

Про це повідомляє BBC.

«Згідно з опитуванням Google, ми ведемо на два пункти по країні. І це незважаючи на те, що пошукова система Google не пропускала погані новини про Гілларі Клінтон. Як вам таке?» — заявив Трамп, виступаючи перед своїми прихильниками в Вісконсині.

Мова йде про теорію, що функція автозаповнення в Google пропонує більш коректну лексику при запитах про Клінтон. Вперше ця теорія з'явилася влітку 2016 року на сайті SourceFed.

Автори розслідування стверджують, що функція автозаповнення пошукового запиту в Google видає компліменти Клінтон і образи на адресу Трампа

Представники інтернет-компанії відкидають ці звинувачення, наголошуючи на тому, що не втручаються в алгоритм роботи пошукового сайту.

«Форма Google не віддає перевагу якомусь кандидату або ідеології. Подібні заяви пов'язані з простим нерозумінням того, як працює автозаповнення», — заявили у відповідь в компанії.

Нагадаємо, що Клінтон стала топ-кандидатом пошуку Google у всіх 50 американських штатах

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile