Рада національної безпеки США буде рекомендувати Трампу фінансування та продаж Україні протитанкових ракет для протидії російській агресії

Рада національної безпеки США буде рекомендувати Трампу фінансування та продаж Україні протитанкових ракет для протидії російській агресії.

Про це повідомляє ABC News з посиланням на слова офіційного представника Державного департаменту.

Рада нацбезпеки США планує у цей вівторок 21 листопада «дати зелене світло» презентації щодо виділення грантового пакету на суму 47 млн доларів уряду України для придбання ним американського оборонного озброєння, включаючи протитанкові ракети «Джавелін».

Президент і Конгрес США мають затвердити продаж ракет.

У Держдепі телеканалу повідомили, що у найближчі тижні відбудеться зустріч для обговорення цього питання і, ймовірно, буде досягнуто остаточного рішення.

Проте офіційний представник Білого дому сказав, що не готовий поки обговорювати можливі рішення публічно. Прес-секретар Держдепу ж наголосив, що США поки не надали оборонного озброєння, «але і не виключали можливості це зробити».

На початку листопада Комітет Конгресу Сполучених Штатів закликав розширити програму підтримки України для стримування агресії Росії та надати Україні зброю ураження.

До цього було відомо, що у США передбачили виділення $150 млн на військову підтримку України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile