Київський Comic Con розпочався і триватиме в Українському домі 6-7 травня. Там будуть перші в Україні покази фільмів «Король Артур: Легенда Меча» та «Чужий: Заповіт», презентація «DC comics» українською і, звісно, косплей-дефіле.

Ми познайомилися з людьми, що перевтілилися в героїв коміксів, ігор та фільмів, розпитали їх про костюми і про те, чим вони займаються у повсякденному житті (коли не летять на Татуїн і не дратують Бетмена).

Учасники косплей-параду Kyiv Comic Con

 

Поганці з «Зоряних війн» роблять добро

Штурмовики з «501-й легіону»

Дмитро — імперський гвардієць із «Зоряних війн»

Дмитро, 29 років, фінансист і прес-офіцер фанатської організації «501-й легіон»:

«Ми представляємо тут український аванпост фанатської організації «501-й легіон», до якого входять всі поганці з «Зоряних війн». Важливе завдання організації — благодійність, тож один із наших слоганів: «Погані хлопці роблять добро».

Трансформуймося!

Анна і Павло:  

«Взагалі ми виготовляємо костюми роботів і трансформерів на замовлення. На Comic Con у нас буде лекція з крафту для косплеєрів».

Американські та українські герої

Влад, 23 роки, працює у сфері фінансів:

«Мій персонаж — стовідсотковий американець. Він патріот своєї країни і розділяє всі її ідеали та принципи».

Настя, 13 років, вчиться в акторській академії

«Я — АТБетмен, справжній український супергерой. Щороку моя вермішель швидкого приготування за 4 гривні рятує життя понад 20 000 звичайних українських студентів».

Дівчача сила

Світлана в образі Отруйного Плюща, копірайтерка:

«Чому я Отруйний Плющ? По-перше, тому що ця героїня дуже за екологію. Вона за все природне, і підозрюю, що вона вегетаріанка. А ще вона дуже весела».

Альона в образі Гарлі Квінн, 23 роки:

«Я дуже люблю Гарлі Квін, в мене теж диплом психіатра (як і в цієї героїні — ред.). Вона найкрутіша з готемських сирен. Але мені подобається її канонічний образ, а не той, що нам показали в «Загоні самогубців».

Комп'ютерні ігри наяву

Оксана, шиє речі та створює крафтові вироби:

«Шепард — мій улюблений герой. Я хотіла зробити вже три роки, ще з першого Comic Con. І нарешті я його зробила. Гра «Mass Effect» досить стара, але вона найкраща».

Борис, 28 років, розробник програмного забезпечення:

«Цей меч називається «Rebellion». Це оригінальний меч з «Devil May Cry 3». Мені його допоміг зробити товариш — людина з прямими руками і з душею».

Герої та поганці Kyiv Comic Con

Діма, 20 років, студент

Клуб проти Бетмена (зліва направо): Настя, 19 років, навчається на дизайнера середовища і працює в медіакомпанії; Денис, 20 років, програміст; Костя, 19 років, студент; Руслан, 19 років, програміст-початківець

Влад (зліва), 23 роки, займається господарством дома; Андрій (справа), 24 роки, бригадир на будівництві

Антон, 27 років, власник клубу настільних ігор

Професор Селезньов і Аліса з анімаційного фільму «Таємниця третьої планети»: Наталя, 20 років, працює в готелі; Гоша, 22 роки, студент

Косплей-парад

А ось як виглядав парад косплеєрів, що вирушив Хрещатиком, щоб сповістити про відкриття третього Kyiv Comic Con. 

Цього року косплей-дефіле відбуватимуться в таких категоріях: комікси та художня література, фільми та мультфільми, аніме і манга, відеоігри та дитяче дефіле. У номінаціях будуть визначатися переможці, яких нагородять в кінці дня. 

Божевільна Капелюшниця на косплей-параді

Героїні київського параду косплею

Учасники косплей-параду біля Українського дому

Хода учасників косплей-параду Хрещатиком

Учасники параду косплею на сцені в Українському домі

І наостанок: черга на Kyiv Comic Con

Автор фото: Андрій Шурпенков

Поділитись: