УКРАЇНА

Транш МВФ для України, внутрішня міграція та розвиток модної індустрії

15 лютого, 2018 21:30
УКРАЇНА/Транш МВФ для України, внутрішня міграція та розвиток модної індустрії
Зберегти
Вигляд
Нова надія: місія Міжнародного валютного фонду знову в Україні. То чи сподіватися нам на транш? Це — головна тема програми «Простономіка» о 21:00.

Нова надія: місія Міжнародного валютного фонду знову в Україні. То чи сподіватися нам на транш? Це — головна тема програми «Простономіка» о 21:00.

Цього тижня місія МВФ почала роботу в Україні. 16 лютого експерти завершать візит і озвучать якісь висновки. Це не основна місія, що врешті вирішує, чи надавати гроші, а технічна. Але багато в чому доля траншу залежить від їхніх висновків. Чому нам так важливо його отримати? Та й навіщо Україні взагалі гроші міжнародних кредиторів? Про це поговоримо зокрема і з головою представництва місії Міжнародного валютного фонду в Україні Йостом Люнгманом.

Також у програмі:

  • Нові автошляхи — скільки кілометрів доріг відремонтують цього року?
  • Ціна непосидючості: як мобільність населення в країні впливає на економіку.
  • Модні гроші: скільки заробляють українські дизайнери та чи раді їм за кордоном?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Карткові шахраї, кібератаки та скільки українці витрачають на книжки — Простономіка

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини