УКРАЇНА

Трансгендерна активістка Домані заявила про побиття з боку охорони клубу Києва

17 грудня, 2017 16:18
УКРАЇНА/Трансгендерна активістка Домані заявила про побиття з боку охорони клубу Києва
Зберегти
Вигляд
Трансгендерна активістка Анастасія Крістель Домані заявила, що її побила охорона київського клубу «LIFT» на метро «Олімпійська».

Трансгендерна активістка Анастасія Крістель Домані заявила, що її побила охорона київського клубу «LIFT» на метро «Олімпійська» у Києві.

Про це вона написала у Facebook.

«Охорона клубу «LIFT» мене побила і пограбувала цієї ночі! Всі разом знущалися по повній. Поліція виявила крайню трансфобію», — повідомила активістка. У коментарях Домані також додала, що її били ногами.

За словами очевидиці подій та правозахисниці Софії Лапіної, в Домані у клубі зникли речі. А коли вони разом звернулися до охорони — та сказала, «що просто їх виведуть».

«А потім четверо охоронців фізичної силою поволокли Анастасію з клубу. Я попросила охорону, щоб вони покликали адміністратора. На що вони кілька разів спитали, хто я і що мені тут потрібно. Потім охорона почала агресивно зі мною спілкуватись, і мене вивели. Я подзвонила в поліцію», — розповіла свою версію подій правозахисниця у коментарі «Громадському радіо».

Лапіна також додала, що звернулася до адміністратора клубу з проханням повернути гроші, адже «вони фактично в клубі не були». На це звернення адміністрація закладу відмовила та послалася на те, що це приватна територія.

За словами правозахисниці, поліція пізніше бачила, як до трансгендерної активістки Домані застосовується насилля, «але була бездіяльною та глузувала з Анастасії та її документів, де вказано чоловіче ім’я».

Адвокатка Анастасії Крістель Домані Оксана Гузь повідомила, що вони вже написали відповідну заяву до поліції.

У прес-службі Нацполіції Києва та патрульній поліції Києва «Громадському радіо» відмовилися коментувати цей інцидент.

Пов`язані новини