УКРАЇНА

Transparency International вимагає оперативного розслідування підпалу редакції видання у Рівному

23 лютого, 2018 23:04
УКРАЇНА/Transparency International вимагає оперативного розслідування підпалу редакції видання у Рівному
Зберегти
Вигляд
Антикорупційна організація Transparency International Україна вимагає від правоохоронців оперативно розслідувати підпал офісу видання «Четверта влада» у Рівному.

Антикорупційна організація Transparency International Україна вимагає від правоохоронців оперативно розслідувати підпал офісу видання «Четверта влада» у Рівному.

Про це йдеться у заяві організації.

«Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International засуджує підпал офісу організації «Четверта влада» та закликає правоохоронні органи розслідувати цей та інші випадки максимально оперативно», — заявили антикорупціонери.

У Transparency International нагадали, що це вже не перший випадок тиску на громадських активістів та журналістів у Рівному.

«Так, провайдера який обслуговує сайти «Четверта влада», «Голосно» та «Рівне-1», пограбували, через що наразі існують технічні проблеми Інтернет-сторінками цих видань та низки інших організацій. Пані Торбіч (член ТІ, заступниця головреда «Четвертої влади» Антоніна Торбіч – ред.) допускає, що ці дві події можуть бути пов’язані», — зазначається у заяві.

Як повідомлялось раніше, у Рівному невідомий підпалив офіс місцевого видання «Четверта влада».

Заступниця головного редактора видання Антоніна Торбич повідомила Громадському, що під час підпалу у приміщенні перебували журналісти.

Торбич додала, що журналісти встигли вибігти з приміщення і почали гасити вогонь. Журналістка наголосила, що пов'язує підпал із діяльністю видання і вважає це «спробою залякування». 

Поліція у Рівному розпочала кримінальне провадження за фактом підпалу офісу.

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Зберегти