Антикорупційна організація Transparency International Україна вимагає від правоохоронців оперативно розслідувати підпал офісу видання «Четверта влада» у Рівному.

Антикорупційна організація Transparency International Україна вимагає від правоохоронців оперативно розслідувати підпал офісу видання «Четверта влада» у Рівному.

Про це йдеться у заяві організації.

«Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International засуджує підпал офісу організації «Четверта влада» та закликає правоохоронні органи розслідувати цей та інші випадки максимально оперативно», — заявили антикорупціонери.

У Transparency International нагадали, що це вже не перший випадок тиску на громадських активістів та журналістів у Рівному.

«Так, провайдера який обслуговує сайти «Четверта влада», «Голосно» та «Рівне-1», пограбували, через що наразі існують технічні проблеми Інтернет-сторінками цих видань та низки інших організацій. Пані Торбіч (член ТІ, заступниця головреда «Четвертої влади» Антоніна Торбіч – ред.) допускає, що ці дві події можуть бути пов’язані», — зазначається у заяві.

Як повідомлялось раніше, у Рівному невідомий підпалив офіс місцевого видання «Четверта влада».

Заступниця головного редактора видання Антоніна Торбич повідомила Громадському, що під час підпалу у приміщенні перебували журналісти.

Торбич додала, що журналісти встигли вибігти з приміщення і почали гасити вогонь. Журналістка наголосила, що пов'язує підпал із діяльністю видання і вважає це «спробою залякування». 

Поліція у Рівному розпочала кримінальне провадження за фактом підпалу офісу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile