Економіка

Транспортування газу в Україні регулюватиме держава – Нафтогаз

Економіка/Транспортування газу в Україні регулюватиме держава – Нафтогаз
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів України запроваджує державне регулювання у сфері транспортування газу територією України.

Як повідомляє прес-служба «Нафтогазу», постановою уряду передбачається також затвердження Тимчасового порядку формування тарифів на транспортування газу на основі тарифної системи «вхід/вихід» для точок входу та виходу газу, розташованих на кордоні України. За тимчасовим порядком тарифи будуть встановлюватись з 1 листопада по 31 грудня 2014 року.

«При цьому замовники послуг здійснюватимуть оплату за тарифами для точок входу і виходу газу та окремо будуть компенсувати обсяги природного газу на виробничо-технологічні витрати газотранспортному підприємству», – зазначили у компанії.

Як повідомляють у «Нафтогазі» постанова «Про вдосконалення державної політики у сфері регулювання діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України» має змінити позиції України у переговорах із «Газпромом», привести договори по транзиту газу у відповідність до норм Третього енергетичного пакету ЄС, сформувати конкурентоспроможний ринок газу та сприяти розвитку української ГТС.

\ фото «Обозреватель»

Пов`язані новини