Президент України Петро Порошенко відобразив у своїй електронній декларації отримання другого траншу дивідендів від трастового фонду Rothschild Trust Schweiz AG у розмірі 548,67 мільйона гривень. Наприкінці грудня 2018 року цей фонд перерахував Порошенку ще 556,7 мільйона гривень.

Відповідна інформація міститься в електронній декларації президента України, розміщеній на сайті НАЗК.

Окрім дивідендів від Rothschild Trust, президент задекларував ще 26,21 мільйона гривень від українського інвестиційного фонду «Прайм ессетс кепітал». За даними видання «Економічна правда», дана компанія керує активами Порошенка та вже перераховувала йому 60 мільйонів гривень дивідендів у листопаді 2018 року.

Зазначимо, що трастовий фонд — це організація, яка керує активами компаній та громадян протягом встановленого договором періоду часу. Головною ідеєю трастів є повна відсутність втручання власника майна у процес управління. Водночас, прибутки, які виникають у процесі управління, повинні сплачуватися власнику такого майна відповідно до рішення трасту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Темний шоколад» Петра Порошенка: про що говорять документи «райських островів»

Нагадаємо, 27 грудня Rothschild Trust вперше за три роки перерахував Порошенку 556,7 мільйона гривень дивідендів.

Раніше Вселенський патріарх Варфоломій прокоментував звинувачення Москви в отриманні хабара за надання українській православній церкві автокефалії.

«Хоча Російська церква звинувачує мене в тому, що я взяв гроші за надання цієї автокефалії, насправді я отримав не гроші, а багато цукерок і солодощів з заводу (Петра, ред.) Порошенка», — сказав він.

Поділитись: