Війна

Треба постійно нагадувати про українські події в Німеччині — Габріель

3 січня, 2018 20:02
Війна/Треба постійно нагадувати про українські події в Німеччині — Габріель
Зберегти
Вигляд
Глава німецького МЗС Зігмар Габріель під час виступу на прес-конференції зазначив, що «треба постійно нагадувати про українські події в Німеччині, оскільки це дуже важливо».

Глава німецького МЗС Зігмар Габріель під час виступу на прес-конференції зазначив, що «треба постійно нагадувати про українські події в Німеччині, оскільки це дуже важливо».

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«У Європі ми не повинні звикати до конфлікту на сході України. Є небезпека, чим менше буде прогресу в конфлікту, тим більше його розглядатимуть як конфлікт України і Росії. Хоча насправді це стосується це всієї Європи. І постає питання, як ми будемо жити далі. У багатьох країнах існує думка, що повинне панувати «право сильного». Ми як європейці переконані, що має працювати сила закону і верховенство права», — наголосив Габріель.

Габріель також нагадав про необхідність повного виконання Мінських угод.

«Для цього треба робити багато малих і великих кроків. Ми розуміємо, наскільки важливо було провести обмін полоненими у цьому контексті», — зауважив міністр, а також додав:

«Ми, німці, будемо старатися, щоб це не був останній крок. Багато людей можуть і повинні бути звільнені».

Він наголосив також на тому, що дуже важливо переконати російський уряд, що він також має брати участь у місії:

«З одного боку, він пропонує запровадити місію ООН, з іншої відкликає своїх працівників з спільної комісії. Це кроки, що не пасують одне одному. Ми переконані, що треба запровадити місію ООН на Донбасі. Але передумовою має бути видновлення територіальної цілісності».

За словами Габріеля, місія ООН має перебувати на всій території Донбасу, а не лише на лінії зіткнення. Адже тоді це буде означати створення нового кордону в Україні.

«Тривале перемир'я — це основна передумова для нормального життя на сході України», — зазначив міністр.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель зустрівся у Києві з очільником МЗС України Павлом Клімкіним.

Пов`язані новини