У новому смартфоні Honor Play 4 Pro — бренді, який належить китайській компанії Huawei — доступний інфрачервоний датчик вимірювання температури. Він показує температуру тіла, якщо телефон піднести до обличчя чи зап’ястка людини.

Про це повідомляє XDA-Developers.

За даними розробників, інфрачервоний сенсор працює за температур від —20 до 100 градусів за Цельсієм, а точність його вимірювання — одна десята градуса. Працює сенсор через стандартний додаток на пристрої.

Що стосується інших характеристик, то модель продається у двох специфікаціях. У найдешевшій — 6 Гб оперативної пам’яті, чотири фронтальні камери, а в найдорожчій — 8 Гб «оперативки». Усі три моделі підтримують 5G і мають екран із роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів.

У Китаї Honor Play 4 Pro буде доступний уже незабаром, його ціна складатиме від 420 доларів. Водночас наразі невідомо, коли смартфон буде продаватися за межами КНР (і чи буде продаватися взагалі).

Як нагадує The Verge, Honor Play 4 Pro — не перший телефон із вбудованим датчиком вимірювання температури. У 2016 році видання оглядало модель Cat S60 із тепловізійною камерою. Той ґаджет був націлений на професійних користувачів — як-от будівельників чи працівників природоохоронних зон.

Зазначимо, що вимірювання температури наразі є одним зі способів виявлення в людей симптомів коронавірусної хвороби.

Поділитись: