УКРАЇНА

Тренер Ісландії: Я очікую від команди Шевченка атакуючого футболу

УКРАЇНА/Тренер Ісландії: Я очікую від команди Шевченка атакуючого футболу
Зберегти
Вигляд

Головний тренер збірної Ісландії Хеймір Хадльгрімссон очікує від нового тренера збірної України Андрія Шевченка атакуючого футболу.

Про це він разом з капітаном команди Аароном Гуннарссоном розповів на прес-конференції в Києві напередодні матчу проти України у відборі до Чемпіонату світу 2018.

«Я пам’ятаю, яким чудовим гравцем Шевченко був у «Мілані», і я думаю, що йому вдасться привнести це до збірної. Очікую, що українці гратимуть в атакуючий футбол і забиватимуть», – сказав він.

Зауважимо, що гра проти Ісландії стане першим матчем для Андрія Шевченка у якості тренера збірної України.

Коментуючи той факт, що матч відбудеться за порожніх трибун, Хадльгрімссон зауважив, що в даному випадку команди опинились фактично в рівних ситуаціях, і це може не вплинути на результат.

«Відсутність фанів є мінусом для обох команд. Але нам в цьому плані не пощастило трохи більше, бо українці гратимуть вдома», – сказав він.

Також наставник заявив, що його футбольна мрія на сьогоднішній день – обіграти Україну, тому що він завжди ставить конкретні завдання перед собою і йде до великої мети через маленькі кроки.

Капітан команди Аарон Гуннарссон розповів, що відбіркова група на ЧС-2018, в якій знаходяться Україна та Ісландія, дуже рівна і кожен може перемогти кожного, відразу чотири команди виступали на Євро: Хорватія, Туреччина, Ісландія та Україна.

Нагадаємо, матч Україна-Ісландія відбудеться 5 вересня. Початок зустрічі о 21:45. Гра відбудеться на НСК «Олімпійський» у Києві.

Пов`язані новини