Президент «Динамо» Ігор Суркіс вмовив Мірчу Луческу не полишати посаду головного тренера команди, попри негативну реакцію вболівальників.

Раніше ЗМІ оприлюднили листа Луческу до Суркіса, в якому румунський спеціаліст каже про намір піти у відставку через негативну реакцію фанатів.

Агент Луческу Аркадій Запорожану підтвердив автентичність листа, однак пояснив, що це особисте листування Луческу та Суркіса і він не знае, як воно потрапило у пресу. Водночас агент наголосив, що цим листом 74-річний тренер лише хотів сказати, що «не тримається за крісло», що він прийшов «не заради грошей» і готовий «спокійно піти», бо імідж клубу важливіше.

«Якщо хтось захоче побачити (листування — ред.), то я все можу показати. У нас завтра о 9:30 літак на Київ. Луческу — головний тренер «Динамо», — сказав Запорожану.

Український журналіст Ігор Циганик водночас каже, що Суркіс вмовив Луческу залишитися, хоча румунський спеціаліст дуже пригнічений такою реакцією на його призначення.

«Я особисто мав сьогодні розмову з Мірчею Михайловичем. Він був дуже збентежений тим тиском, який йшов на нього і з боку українських засобів масової інформації, і з боку журналістів, і збоку представників інших клубів, з боку вболівальників», — сказав Циганик.

Він додав, що йому Луческу підтвердив, що говорив про свою відставку з румунськими журналістами. Однак перед тим, як ухвалити остаточне рішення, Луческу повинен був поговорити з Ігорем Суркісом.

Вже після розмови Циганик у прямому ефірі зателефонував президенту «Динамо», який підтвердив, що Луческу залишається в «Динамо».

«Є у «Динамо» тренер», — сказав Суркіс. 

Нагадаємо, Мірча Луческу 12 років тренував запеклого суперника «Динамо» — донецький «Шахтар». Призначення 74-річного румунського спеціаліста викликало хвилю обурення серед вболівальників та низки колишніх гравців «Динамо». Зокрема, ультрас киян назвали це плювком в обличчя.

Поділитись: