Світ / США

Третій найпотужніший в історії США ураган: півмільйона людей без світла

CNN
Світ/США/Третій найпотужніший в історії США ураган: півмільйона людей без світла
Зберегти
Вигляд
lead
Ураган «Майкл», який перетнув суходіл США 10 жовтня на заході штату Флорида, став одним з трьох найпотужніших ураганів, які реєстрували у Сполучених Штатах. Унаслідок урагану двоє людей загинули, і близько 500 тисяч людей залишилися без електрики.

Станом на ранок 11 жовтня ураган послабився і перетворився на тропічний шторм, але все одно продовжує свій шлях через штати Джорджія, Північну та Південну Кароліни. Шторм спричиняє потужні зливи і, місцями, торнадо, повідомляють метеорологи National Hurricane Center.

Представники влади заявляють, що в деякі міста мешканці не зможуть повернутися ще щонайменше тиждень через масивні руйнування.

Рятувальники попереджають, що з часом кількість загиблих може збільшитись.


Ураган «Майкл» – один з трьох найпотужніших ураганів, які реєстрували в континентальних Штатах з 1851 року. Головним критерієм вимірювання сили урагану слугує тиск в центрі урагану — чим він нижчий, тим потужніший буревій.

Раніше повідомлялося, що «Майкл» може стати для США найсильнішим за останні 14 років.

Крім цього, міжнародна група вчених опублікувала дослідження, яке описує одну з версій збільшення кількості ураганів на планеті з 2017 року. На думку вчених, цьому сприяло потепління Атлантичного океану.

Більше про:
# ураган
# США
Пов`язані новини