Світ

Тріумф популістів в Італії, освіта в Європі та вбивство словацього журналіста

7 березня, 2018 00:45
Світ/Тріумф популістів в Італії, освіта в Європі та вбивство словацього журналіста
Зберегти
Вигляд
Тріумф популістів: в Італії на виборах перемогла партія «Рух 5 зірок», проте найбільшу кількість місць отримав блок правоцентристів Сильвіо Берлусконі та Маттео Сальвіні.

Тріумф популістів: в Італії на виборах перемогла партія «Рух 5 зірок», проте найбільшу кількість місць отримав блок правоцентристів Сильвіо Берлусконі та Маттео Сальвіні.

Чому Італія обрала популістів та правих і що це може значити для ЄС? Дивіться сьогодні у програмі Громадське Світ о 21.00.

У програмі також:

• Свобода слова під прицілом — що означає друге за п’ять місяців вбивство журналіста-розслідувача в Європі?

• Освіта за кордоном — разом із представницею офісу Erasmus+ Катериною Ждановою обговоримо, як здобути освіту в Європі за допомогою європейської програми Erasmus+.  А також розповімо про систему шкільної освіти у Фінляндії, яка вважається однією з найкращих у світі.

• Донбас очима німецького журналіста — інтерв'ю з німецьким військовим репортером Тіллем Майєром, який нещодавно журналіст повернувся зі сходу України. Громадське розпитало, чому європейцям важливо нагадувати про військовий конфлікт в Україні та як на цю тему реагують у Німеччині зараз.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Дивіться також: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»,   «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини