Політика

Тристороння Контактна група збереться наступного тижня – ОБСЄ

Політика/Тристороння Контактна група збереться наступного тижня – ОБСЄ
Зберегти
Вигляд

Зустріч представників Тристоронньої контактної групи з питань врегулювання ситуації на Донбасі та її робочих підгруп заплановано на наступний тиждень.

Про це журналістам повідомила спецпредставник ОБСЄ Гайді Тальявіні, повідомляє агентство «Інтерфакс»

Також за словами Тальявіні, заплановані консультації з представниками так званих «ДНР» і «ЛНР».

Як повідомило агенції поінформоване джерело, більшість питань на зустрічі залишилися без відповідей. Зокрема, він наголосив, що з боку представників сепаратистів та Росії відсутні як адекватна реакція на українські пропозиції, так і власні конструктивні.

«Україна запропонувала також створити в повній відповідності з рішеннями" Нормандське четвірки "п'яту підгрупу - з питань україно-російського кордону», - сказав співрозмовник.

Окрім того, Україна та ОБСЄ запропонували залучити до роботи Контактної групи і всіх її підгруп представників Міжнародного Червоного Хреста і БДІПЛ ОБСЄ, яке оцінює демократичність виборчих процесів.

«Україна також запропонувала чіткий план демілітаризації Широкино, району Донецького аеропорту, встановлення спільних постів ОБСЄ та уздовж лінії зіткнення», – розповів співрозмовник видання.

Як повідомлялось, сьогодні в Мінську відбулась зустріч учасників Тристоронньої контактної групи, на яку були запрошені представники так званих «ДНР» і «ЛНР».

За повідомленням прес-секретаря представника України на зустрічі Леоніда Кучми, Дарїї Оліфер, на засіданні мали заслуховувати доповідь координаторів ОБСЄ з робочих підгруп.

Пов`язані новини