ENRU

Це був не референдум, а громадська ініціатива — свідок у справі Єфремова

3e62203e46bce3f12
Допит свідків у справі Єфремова Фото: Богдан Мартовський

Старобільський районний суд почав допитувати свідків обвинувачення у справі екс-очільника Луганської облдержадміністрації Олександра Єфремова.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Було допитано трьох людей, усі вони зараз є обвинуваченими в інших кримінальних провадженнях і перебувають під вартою.

Це головний лікар центральної районної лікарні в Новоайдарі, який є обвинуваченим за сприяння проведенню «референдуму» в Новоайдарі 11 травня 2014.

Також були допитані екс-голова Станично-Луганської райради Володимир Білоус, він під вартою за тими ж звинуваченнями, показання в справі Єфремова дав ще один обвинувачений колишній міський голова Стаханова (зараз самоназваною «ЛНР»), який теж під вартою перебуває майже три роки за сепаратизм.

Усі троє, хоч були свідками обвинувачення, сказали, що Єфремов їм жодних вказівок не давав на проведення «референдуму» в своїх містах, а сам «референдум» колишній міський голова Стаханова назвав громадської ініціативою. Також усі троє заявили в суді, що слідчі змушували їх дати свідчення проти Єфремова.

Прокурор Павло Кожухівський сказав, що немає нічого дивного в тому, що свідки обвинувачення дають свідчення на користь Єфремова, і що ті самі свідчення вони давали і на досудовому слідстві.

«Але щоб процес був прозорим, і оскільки ми їх допитували на початковому етапі як можливих причетних, то вирішили провести їхній допит і в суді. Доказів провини Єфремова за висунутими звинуваченнями у нас достатньо», — сказав Кожуховський.
Загалом представники прокуратури викликали в суд 73 свідків, захист про своїх свідків ще не заявляв.

Нагадаємо, 30 липня Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів.

Зараз Єфремов під арештом до 28 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не мавпа, на людей не кидаюсь» — репортаж із суду над екс-регіоналом Єфремовим.

Екс-керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов звинувачується в організації захоплення Луганської ОДА та СБУ, створенні «ЛНР», сепаратизмі та державній зраді. У СІЗО перебуває 10 місяців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram