Політика

Це можуть бути кадрові російські військові. Адвокат Савченко про засекречених свідків

Політика/Це можуть бути кадрові російські військові. Адвокат Савченко про засекречених свідків
Зберегти
Вигляд

«Це бойовики за родом діяльності в Луганській області, за своїм статусом. У мене є підозри, що це кадрові російські військові, тому що один з них обслуговував міномети ... вони проходять у справі як Іванов, Михайлов і Сурков», - повідомив журналістам адвокат Надії Савченко Ілля Новіков.

Відомо також, що у суді заслухають 59 свідків обвинувачення.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков також прокоментував рішення судді, за яким захисту відмовлено у перенесенні суду до Москви.

«Рішення суду - це не сюрприз. Ми чудово розуміли, що без команди зверху прийняти таке відповідальне рішення про те, де буде проходити головний процес року рядовому судді буде важко. Якщо керівництво вирішило, що процес треба загнати у самий глухий апендикс Росії, значить керівництву краще видно. І ми не могли очікувати від судді, що він буде геройствувати», - вважає Новіков.

Сьогодні Ростовський обласний суд розглядав клопотання про зміну територіальної підсудності справи українки Надії Савченко. Клопотання на засіданні суду розглядалося у режимі відеозв’язку.

hromadske.tv

Пов`язані новини