УКРАЇНА

Ціна незаконного будівництва у Києві, майбутнє Укрзалізниці та найшвидші потяги світу

31 травня, 2018 22:23
УКРАЇНА/Ціна незаконного будівництва у Києві, майбутнє Укрзалізниці та найшвидші потяги світу
Зберегти
Вигляд
Депутати Київради дозволили внести зміни до низки детальних планів територій столиці, що у майбутньому дозволить легалізувати частину незаконних житлових забудов Києва. Серед них і сумнозвісні будинки групи «Уко» Анатолія Войцеховського. Як це сталося? Які економічні наслідки це матиме для міста? Та чому ж незаконні недобуди не зносили примусово? Все це рахуватимемо сьогодні о 21:00 в програмі «Пр

Депутати Київради дозволили внести зміни до низки детальних планів територій столиці, що у майбутньому дозволить легалізувати частину незаконних житлових забудов Києва. Серед них і сумнозвісні будинки групи «Уко» Анатолія Войцеховського. Як це сталося? Які економічні наслідки це матиме для міста? Та чому ж незаконні недобуди не зносили примусово? Все це рахуватимемо сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

Крім того дізнаємося, як Україна може заробляти на залізничному транспортуванні вантажів у Європу та з неї. Чи достатньо нам для цього інфрастуктури? І чи допоможе нам один з наймасштабніших інфраструктурних проектів останніх років — Бескидський тунель?

Також спробуємо окреслити плани українського залізничного перевізника на майбутнє. Чого ще не вистачає українським коліям? І чи зрівняються швидкості потягів в Україні із світовими лідерами?

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# ПРОСТОНОМІКА
Пов`язані новини