Понад 6 тисяч працівників Державної прикордонної служби були притягнуті до відповідальності з початку року за різні порушення.

Понад 6 тисяч працівників Державної прикордонної служби були притягнуті до відповідальності з початку року за різні порушення.

Про це повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, передає прес-служба МВС.

«З початку 2017 року Державна прикордонна служба провела три антикорупційні акції. В результаті профілактичних заходів до дисциплінарної відповідальності притягнуто понад 5 тисяч осіб, до адміністративної – майже 1 тисяча», — сказав Цигикал.

За його словами, щодо 73 прикордонників відкриті кримінальні провадження, 38 з них були засуджені, понад 500 людей були звільнені, в тому числі 26 — з позбавленням військового звання.

«Кількість відмов від неправомірної вигоди, запропонованої під час служби, зросла майже в 4 рази, в порівнянні з минулими роками. Лише за 2017 рік ми зафіксували 800 відмов від запропонованого хабара. Але ми будемо продовжувати боротьбу з корупціонерами, адже народ України заслуговує на чесну прикордонну службу», — наголосив Цигикал.

Торік, за словами чиновника, було понад 650 внутрішніх розслідувань, через корупцію були звільнені 3 тисячі прикордонників.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile