Технології

Оновлення рідних та друзів у стрічці Facebook відтепер будуть в пріорітеті

12 січня, 2018 17:35
Технології/Оновлення рідних та друзів у стрічці Facebook відтепер будуть в пріорітеті
Зберегти
Вигляд
Засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про зміни алгоритму роботи соцмережі.

Засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про зміни алгоритму роботи соцмережі.

Про це він написав у своєму Facebook, зазначивши, що відтепер у новинній стрічці користувачів перевага надаватиметься постав родичів, друзів та близьких людей.

Рідше з'являтимуться новини, опубліковані компаніями, які працюють під корпоративними брендами. Зокрема, це також стосується професійних новинних каналів.

Цукерберг пояснив, що згідно з проведеним дослідженням, користувачі відчувають себе більш щасливими, коли спілкуються в соціальних мережах з людьми, близькими їм за духом.

Зміни, за словами програмістів компанії, дозволять людям брати участь в наповнених сенсом дискусіях, уникаючи систематичного «промивання мізків» нескінченним новинним потоком.

Глава Facebook також вважає, що користувачі будуть проводити менше часу, «втупившись» в екран, і їхня присутність у соцмережі стане «більш осмисленою».

Нагадаємо, дослідники з компанії Facebook Девід Гінзберг і Мойра Бурке розповіли про вплив різних способів користування соціальними мережами на людину, зокрема, на її настрій. Вони визначили, що пасивне читання стрічки новин негативно впливає на психіку.

Пов`язані новини