Економіка

Цукерберг став найвпливовішою людиною світу за версією Vanity Fair

Економіка/Цукерберг став найвпливовішою людиною світу за версією Vanity Fair
Зберегти
Вигляд

Засновник найбільшої соцмережі світу Facebook Марк Цукерберг став номером один у рейтингу найвпливовіших людей у бізнесі та медіа від американського Vanity Fair.

Свій перелік видання охрестило списком «нової еліти 2015».

Рейтинг розділений на дві категорії. Перша, «Баламути» (Disrupters), перераховує 50 осіб, що впливають на роботу, ігри, спілкування та споживання людей. Друга, «Майбутні сили» (Powers That Be), включила 25 візіонерів з бізнесу та індустрії розваг.

Цього року представники hi-tech індустрії та дотичні до неї особи зайняли 75 зі 75 місць. Автор видання Ендрю Росс Соркін пише, що це вказує на вплив технологій. Економіка, за його словами, на разі дедалі більше концентрується довкола «інформації, технологій та розваг у тій чи іншій формі».

«У 31 рік Марк Цукерберг має вплив високопосадовця. Він, без сумнівів, є наймолодшою особою, що колись очолювала рейтинг найпливовіших людей планети. Він проявив себе не лише як блискучий підприємець, він може стати одним з наймогутніших корпоративних лідерів майбутнього», - прокоментував редактор часопису Грейдон Картер.

Окрім засновника Facebook до топ-10 «Баламутів» увійшов Тревіс Каланік (Uber), Джефф Безос (Amazon), Тім Кук та Джонатан Айв (Apple), Сергій Брін та Ларрі Пейдж (Google / Alphabet), Ілон Маск (Tesla, Space X), Тед Сарандос та Рід Гастінгс (Netflix), Брайан Ческі (Airbnb), Шеріл Сендберг (Facebook) та Елізабет Голмс (Theranos, винахідник нового методу аналізу крові).

Українці у рейтинг не потрапили, тоді як у третій десятці «Баламутів» вказаний російський бізнесмен Юрій Мільнер.

/Фото: Andrew Feinberg via Flickr

Пов`язані новини