Політика

ЦВК допустила скасування виборів у Маріуполі

Політика/ЦВК допустила скасування виборів у Маріуполі
Зберегти
Вигляд

Центральна виборча комісія вважає, що місцеві вибори у Маріуполі можуть бути скасовані за зверненням голови Донецької військово-цивільної адміністрації.

Про це заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера, передає Ліга.

Він уточнив, що у місті наразі непроста ситуація, на виборчий процес впливають як суб’єктивні, так і об’єктивні фактори. ЦВК, за його словами, реагує на новини з Маріуполя, зокрема, звернулася до правоохоронців щодо попередження втручання сторонніх осіб у виборчий процес.

«Мені дуже б хотілося, щоб місцеві вибори там відбулися. Проте якщо ситуація заходитиме у глухий кут, якщо буде відповідне звернення голови Донецької військово-цивільної адміністрації, безумовно, ЦВК розгляне таке питання», - сказав він.

Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський днями заявляв, що наразі не бачить підстав для скасування виборів у Маріуполі.

***

16 жовтня ЦВК зняла повноваження 7 членів маріупольського тервиборчкому, а 4 - замінила. Таким чином склад ТВК скоротився з 18 до 11 осіб. При цьому рішення про зміну кількісного складу маріупольської ТВК ЦВК не приймала, тому, згідно з законом, рішення мають прийматися більшістю від початкового кількісного складу ТВК.

Вранці 17 жовтня ТВК уже у складі 11 осіб сімома голосами «за» прийняла рішення надати право друку бюлетнів типографії Приазовский рабочий, яка входить до холдингу SCM, який належить Рінату Ахметову. Один голос «за» у той же день був відкликаний. Партії, які протистоять Опозиційному блоку в регіоні, заявили, що рішення є нелегітимним.

18 жовтня о 19:00 представники партій Укроп, Батьківщина, Сила людей, Солідарність, Народний фронт, Молодь до влади та Об'єднання Самопоміч пікетували типографію, у якій відбувався друк бюлетенів.

hromadske.tv

/Фото: Засідання ДВК у Маріуполі; Громадське ТБ Приазов’я

Пов`язані новини