УКРАЇНА

ЦВК: На проведення довиборів у Раду не вистачає 12,5 млн гривень

УКРАЇНА/ЦВК: На проведення довиборів у Раду не вистачає 12,5 млн гривень
Зберегти
Вигляд

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявляє про брак 12,5 млн гривень на проведення довиборів до Верховної Ради в 7 мажоритарних округах, передає «Інтерфакс-Україна».

«Нам не вистачає 12,5 млн грн для проведення виборів, тому що в бюджеті закладені цифри на вибори в 4 округах, а вибори ми проводимо в 7 округах», – сказав Магера.

Щодо призначення нового складу ЦВК Магера зазначив, що це залежить від парламенту, і підкреслив, що ситуація, коли члени Центрвиборчкому працюють понад свого терміну, в принципі є ненормальною.

«Формально член Центральної виборчої комісії виконує свої повноваження до тих пір, поки не буде прийнято рішення парламенту за поданням президента України (про його звільнення – ред.). Я не хотів би говорити про терміни. Ми зараз вже два роки, дванадцять членів виборчої комісії, працюємо понад термін, хоч і в легітимному порядку, але чисто теоретично це може бути і двадцять років», – додав заступник голови ЦВК.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала 163 кандидати на довибори в Раду, які пройдуть 17 липня

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти