Центральна виборча комісія призначила на 17 липня 2016 року проміжні вибори народних депутатів у 114 і 183 виборчих мажоритарних округах.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні ЦВК в п'ятницю, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, вибори призначено у зв'язку з тим, що були достроково припинені повноваження депутатів Юрія Гарбуза й Андрія Гордєєва, вибраних у 114 окрузі у Луганській області та 183 окрузі у Херсонській області відповідно.

Разом з тим, ЦВК звернулася до Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо надання висновку про можливість організації й підготовки проведення проміжних виборів на окремих територіях у межах округу №114.

Крім того, ЦВК звернулася до Верховної Ради й Кабінету міністрів із проханням виділити додатково 12,5 млн гривень для проведення проміжних виборів народних депутатів.

Як відомо, 28 квітня президент Петро Порошенко призначив головою Херсонської обласної державної адміністрації народного депутата фракції БПП Андрія Гордєєва, обраного в окрузі №183.

29 квітня Порошенко призначив керівником Луганщини депутата фракції БПП Юрія Гарбуза, обраного в одномандатному окрузі №114.

19 травня Верховна Рада достроково припинила їхні повноваження народних депутатів.

Поділитись: