УКРАЇНА

ЦВК затвердила бюлетені для проведення довиборів у Раду

УКРАЇНА/ЦВК затвердила бюлетені для проведення довиборів у Раду
Зберегти
Вигляд

Центральна виборча комісія затвердила форму і тексти виборчих бюлетенів на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня в одномандатних виборчих округах №23, 27, 85, 114, 151, 183, 206, повідомляє прес-служба ЦВК.

На засіданні ЦВК у середу було встановлено, що тексти виборчих бюлетенів друкуються державною мовою на одному аркуші світло-блакитного кольору, тільки з одного боку, з використанням графічних захисних елементів, спеціальних видимих ​​захисних фарб, які змінюють свої оптичні характеристики під дією температури і ультрафіолетового опромінення, а також з проставленням номера виборчої дільниці захисною фарбою, яка проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

Комісія також зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів в народні депутати, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.

Крім цього, ЦВК затвердила розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних і міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних і міських голів 28 серпня поточного року в чотирьох регіонах України на загальну суму близько 1,441 млн грн та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки та проведення зазначених виборів на загальну суму 6900 грн.

Нагадаємо, Центрвиборчком уже звертався до Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо збільшення фінансування для проведення проміжних виборів.

21 червня ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради 17 липня. Всього зареєстровано 376 кандидатів.

Пов`язані новини