Життя

Цифра у 1379 полонених бойовиків не відповідає дійсності – Лубківський

Життя/Цифра у 1379 полонених бойовиків не відповідає дійсності – Лубківський
Зберегти
Вигляд

Цифра у 1379 полонених українською армією бойовиків не відповідає дійсності. Про це в коментарі Громадському сказав Маркіян Лубківський  - радник голови Служби безпеки України, коментуючи слова так званої "омбудсмана" "ДНР" Дарини Морозової.

Також Лубківський спростував слова Морозової про те, що сьогоднішні 16 військово-полонених української армії, котрих віддали представники "ДНР" - це останні військові в полоні в представників цієї самопроголошеної республіки. За словами радника глави СБУ - "ДНР" та "ЛНР" утримує ще близько 4 сотень українських громадян - як цивільних, так і військових: "Ми розраховуємо на повернення додому ще близько 400 наших співвітчизників", - сказав Маркіян Лубківський.

"Українська сторона дотримується у питанні повернення додому наших солдатів, офіцерів, цивільних осіб принципу "всіх на всіх".
Ми готові діяти за таким принципом і надалі. Незважаючи на всю складність процесу взаємної передачі осіб, ми його продовжуємо і не зупинимо, поки останній українець не повернеться з полону додому" - підсумував Лубківський.

Пов`язані новини