Життя

Цивільних у Горлівці вбивають бойовики – прес-центр АТО

Життя/Цивільних у Горлівці вбивають бойовики – прес-центр АТО
Зберегти
Вигляд

Представники АТО на сході заперечують причетність українських військових до ракетно-мінометного удару по житлових кварталах Горлівки, внаслідок яких, за повідомленнями ЗМІ загинули кілька десятків людей. Обстріл мирного населення у Горлівці у прес-центрі АТО назвали «кривавою терористичною акцією бандформувань ЛНР та ДНР».

«Обстріл житлових кварталів міста Горлівка з мінометів та РСЗО «Град» ведуть бандити з метою дискредитації Українського війська та залякування мирного населення. Цим терористи прагнуть досягти додаткового набору до лав бандформувань мешканців Горлівки. Прес-центр антитерористичної операції уповноважений заявити, що сили АТО не ведуть обстріл міст та населених пунктів з артилерії та авіації, аби уникнути жертв серед мирного населення. Місто Горлівка повністю блоковане підрозділами сил АТО. На околицях міста триває активна фаза операції», – йдеться у заяві прес-центру АТО на Facebook.

Лідер горлівських бойовиків боцман оголовив ульвиматум українським силовикам, погрожуючи розстріляти заручників та підірвати хімічні заводи у місті, якщо йому не дозволять відступити. 

Пов`язані новини