Надія Ігнатьєва народилася в Сніжному Донецької області — селищі, біля якого 17 липня 2014 був збитий Боїнг MH17

Серед загиблих в авіакатастрофі російського літака Ту-154 була уродженка України 34-річна Надія Ігнатьєва. Вона народилася в Сніжному Донецької області — селищі, біля якого 17 липня 2014 був збитий Боїнг MH17.

Надія мала російське громадянство, тривалий час жила у Москві. Її родина також проживає у Росії. На сторінці Надії Ігнатьєвої «Вконтакте» зазначено, що вона вчилася в Орловському державному університеті культури.

Надія Ігнатьєва, фото зі сторінки в мережі «Вконтакте»

Надія була танцівницею в Ансамблі російської армії імені Алєксандрова майже 10 років, про це в коментарі Громадському повідомила мати загиблої Валентина Марченкова. Чоловік Надії також працює в ансамблі, в літаку його не було. У Надії залишилася чотирирічна донька.

Ігнатьєва разом з колективом на завдання Міністерства оборони Росії летіла в Сирію, щоб взяти участь у святковому концерті для російських військових.

«Я вважаю, що їх аморально послали на цей об'єкт, на це грандіозне свято, — каже Марченкова. — Що святкувати? Там же пролилося стільки крові... Треба було там дітей обігріти, привезти їм гуманітарну допомогу, але концерт? І ризикувати життям наших дітей? Ми намагалися відрадити Надю летіти туди, але вона артист, виступи були її обов'язком, а ансамбль — її другою сім'єю»

25 грудня у Росії після вильоту з Сочі літак Ту-154 з військовим оркестром, військовослужбовцями та журналістами впав у Чорне море. На борту було 92 людини.

Артисти прямували до Сирії, де мали виступити з концертом на авіабазі «Хмеймім» і привітати військовослужбовців РФ з новорічними святами. 

Міноборони Росії оприлюднило список людей з літака Ту-154, серед яких було прізвище Ігнатьєва Н.В.

26 грудня Мінтранс РФ назвав основні версії падіння.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile