Луганська обласна військово-цивільна адміністрація створить штаб для запобігання наслідків можливого загострення збройного конфлікту в зоні АТО.

Про це в ефірі Громадського заявив голова Луганської обласної ВЦА Георгій Тука.

«Я отримав інформацію про велику імовірність загострення в березні. Я відчуватиму повну безвідповідальність зі свого боку, якщо буду займати позицію спостерігача. Я видав розпорядження зібрати на вівторок штаб, який буде створений задля запобігання певних можливих наслідків», – сказав Тука.

За його словами, представники штабу перевірять в першу чергу готовність спеціальної техніки та засобів для евакуації та допомоги цивільному населенню.

«Я хочу перевірити в першу чергу наявність певної спеціальної техніки в ДСНС, у підприємств транспорту, які можуть бути задіяні задля евакуації цивільного населення. Стан підготовки лікарень і таке інше», – зазначив голова Луганської обласної ВЦА.

Також будуть створені «певні недоторканні запаси, наприклад, залізобетонні блоки для перекриття і продукти харчування».

Нагадаємо, відкриття нового автомобільного КПВВ у місті Золоте на Луганщині відклали через обстріли бойовиків. Нещадавно, також через обстріли, штаб АТО тимчасово закрив пункт пропуску «Зайцеве» в Донецькій області.

Поділитись: