УКРАЇНА

Тука: «Закони про націоналізацію» у «ДНР» – це просто «бульбашка»

УКРАЇНА/Тука: «Закони про націоналізацію» у «ДНР» – це просто «бульбашка»
Зберегти
Вигляд

Так звані «закони про націоналізацію» у самоназваній «ДНР» - це шантаж напередодні чергового раунду Мінських переговорів і вони ні до чого не призведуть.

Про це в ефірі Громадського сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

«Офіційних ніяких повідомлень я не бачив взагалі. Головна мета таких вчинків – це шантаж напередодні чергового раунду Мінських переговорів. Це просто «бульбашка», нічого не буде з цього», – сказав Тука.

Заяви «ЛНР» і «ДНР» ніхто не сприймає всерйоз, вважає заступник міністра.

«В переговорах приймають участь дві сторони – Україна і Росія, всі товариші з «ЛНР» і «ДНР» - це клоунада і їх ніхто не сприймає всерйоз ні у Кремлі, ні в Києві і за такі заяви вони отримують «на горіхи», – сказав Тука.

Раніше самоназвана «ДНР» прийняла «закон про націоналізацію», який оголошує власністю «ДНР» все майно держави Україна на її території.

Згідно з «документом», «власністю ДНР» оголошується все майно держави Україна на її території аж до Донецької залізниці, а також всі підприємства, банки і організації, де держава Україна мало свою частку. Крім того, «закон» визначає порядок націоналізації технологічних комплексів, які мають стратегічне і оборонне значення для «ДНР».

Джерело «Газети.Ru» в «уряді» самоназваної «ДНР» прокоментувало майбутній процес націоналізації: «Перелік підприємств можна зрозуміти, вивчаючи указ про санкції. Усі, хто не пройшов реєстрацію в республіці, теж можуть потрапити під націоналізацію».

Пов`язані новини