Новопризначений заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука продовжить займатися питаннями вимушених переселенців, але вже у масштабах усієї країни. Про це Громадському розповів міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

«Тука в першу чергу буде займатися координацією між центральними, регіональними та місцевими органами влади. Знаючи його досвід на посаді голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації я впевнений, що він зможе використати його у цьому міністерстві», — сказав Черниш.

За його словами, призначення Георгія Туки не було спонтанним рішенням, воно неодноразово обговорювалось серед вищого керівництва країни.

На питання, чи буде Тука залучати людей зі своєї команди, міністр відповів: «Всі посади призначатимуться виключно на конкурсній основі».

Також Черниш прокоментував можливе призначення депутата від БПП Юрія Гарбуза новим очільником Луганщини.

«Я з ним особисто знайомий лише як з депутатом. Ми плідно співпрацювали разом над рядом законопроектів», — сказав Черниш.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні призначив екс-очільника Луганщини Георгія Туку заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій.

Раніше сьогодні Президент України Петро Порошенко розпорядився звільнити голову Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туку із займаної посади.

Поділитись: