За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, Україна не планує ракетні випробування в Керченській протоці. Таку відповідь він дав на заяву Федерального агенства повітряного транспорту щодо «порушень українською стороною російського повітряного простору під час випробувань ракетної зброї»

За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, Україна не планує ракетні випробування в Керченській протоці. Таку відповідь він дав на заяву Федерального агенства повітряного транспорту щодо «порушень українською стороною російського повітряного простору під час випробувань ракетної зброї».

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

«Істерика Росіі про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо проведення ракетних випробувань у «суверенному повітряному просторі Російської Федерації» позбавлена здорового глузду», — сказав Турчинов.

За його словами, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки.

«У цьому районі Україна не планує проводити ракетних випробувань. Вся інша територія на захід від Керченської протоки є суверенним повітряним простором України», — зауважив Турчинов.

І також додав, що ракетні випробування Україна проводить в межах всіх міжнародних зобов'язань та договорів, «тому просимо РФ не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями».

Раніше повідомлялося, що Росавіація звинуватила Україну в плануванні «ракетних стрільбищ» у повітряному просторі РФ

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile