Туреччина продовжує нарощувати свою присутність у Сирії, перекидаючи в країну війська та техніку.

Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу прав людини.

«Зафіксовано нову турецьку військову колону із 20 бронемашин та вантажних автомобілів, що перевозили матеріально-технічні засоби по території Сирії через перехід Кафр Лузін на кордоні з Іскендерун (провінція на півдні Туреччини, що межує з територією Сирії — ред.)», — йдеться у повідомленні.

Центр моніторингу стверджує, що Туреччина продовжує направляти все більше військових для підкріплення на північному заході Сирії.

«Із 2 лютого по сьогодні активісти SOHR відстежили в'їзд на територію Сирії понад 6 485 вантажних автомобілів та військових машин, включно з танками, особовим складом, бронетехнікою та військовими радарами», — зазначається у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що кількість турецьких солдатів, які були дислоковані за той самий період в Ідліб та Алеппо, перевищила 10 300.

Нагадаємо, ситуація в Ідлібі загострилася після того, як 27 лютого в сирійському Ідлібі військові армії Башара Асада убили кілька десятків турецьких солдатів.

Зазначимо, що урядові сирійські війська (армію Асада) підтримує Росія, тоді як Туреччина перебуває на боці частини опозиційних до Дамаска сил, які базуються переважно на північному заході країни, біля сирійсько-турецького кордону.

Поділитись: