Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу підтвердив удари турецьких збройних сил по позиціях курдів у Сирії, вимагаючи покинути територію, яку вони нещодавно взяли під контроль.

Заяву Давутоглу транслювали турецькі телеканали, передає Reuters.

За словами прем’єра, Туреччина «відповідатиме на кожен крок» курдських «Загонів народної самооборони» (YPG). Він також заявив, що курди негайно мають залишити околиці Аазаса на півночі Сирії.

«YPG негайно відійдуть з Аазазу і навколишніх територій і більше не наблизяться до них», – сказав Давутоглу, маючи на увазі місто у сирійській провінції Алеппо.

Як повідомлялося, сирійський лідер Башар Асад не відкидає ймовірність вторгнення Анкари й Ер-Ріяда на територію Сирії.

Нагадаємо, НАТО звинуватило Росію у підриві досягнення миру в Сирії. Раніше у Мюнхені оголосили про план припинення бойових дій у Сирії.

Армія Сирії продовжила наступ в напрямку кордону з Туреччиною. Сирійські військові та їхні союзники знаходяться в 25 км від турецького кордону.

ООН закликала Туреччину відкрити кордони для тисяч людей, що біжать з Сирії, зокрема, з міста Алеппо, яке зазнає бомбардувань.

Через посилення бойових дій провінції Алеппо близько 50 тисяч людей змушені були покинути свої будинки. За час конфлікту, який триває на території Сирії, були евакуйовані більше 850 українців.

/фото sahanonline.com

Поділитись: