Війна

Туреччина заявила про знищення 200 курдів у Сирії

Війна/Туреччина заявила про знищення 200 курдів у Сирії
Зберегти
Вигляд

Турецька авіація завдала 26 авіаударів по 18 цілях курдів на півночі Сирії. Загинули від 160 до 200 бійців курдських сил.

Про це повідомила прес-служба турецької армії, передає Reuters.

«Наші ВВС в рамках операції «Щит Євфрату» (на півночі Сирії — ред. ) завдали 26 ударів по 18 цілям формувань сирійської курдської Партії демократичного союзу — Робочої партії Курдистану, знищивши 160-200 бойовиків», — йдеться в повідомленні турецького військового відомства.

Повідомляється також про знищення в ході повітряної операції дев'яти будівель, контрольованих курдськими формуваннями, п'яти транспортних засобів і складів зі зброєю.

Відзнаичимо, що Туреччина почала брати військову участь в конфлікті на території Сирії в серпні 2016 року. Вона виступає проти урядових сил, курдів, а також бойовиків «Ісламської держави».

При цьому Анкара підтримує з повітря ряд опозиційних воєнізованих угруповань, які взяли під свій контроль частину території біля сирійсько-турецького кордону, раніше займаної «Ісламською державою».

Туреччина перешкоджає об'єднанню трьох незалежних курдських регіонів, сформованих в ході громадянської війни в Сирії за останні п'ять з половиною років.  

Читайте також: Військова операція Туреччини в Сирії направлена проти курдів – оглядач. 

Пов`язані новини