Туреччину накрила одна з найбільших хвиль терору — Ердоган

default/Туреччину накрила одна з найбільших хвиль терору — Ердоган
Зберегти
Вигляд

Туреччину накрила одна з найбільших хвиль терору в її історії, заявив президент карїни Реджеп Тайїп Ердоган.

У своєму виступі, присвяченому загибелі людей в результаті вибуху в Стамбулі, турецький президент закликав до пошуку нових шляхів викорінення тероризму, передає BBC.

Ердоган додав, що ця боротьба не повинна призвести до обмеження демократичних прав і свобод громадян.

Крім того, як зазначається, звинуватив у лицемірстві західних партнерів своєї країни. Він стверджує, що ті звинувачують Туреччину в обмеженні прав своїх громадян, проте ніяк не критикують тих, хто підтримує угрупування «Робоча партія Курдистану», яку вважають відповідальною за низку вибухів в Туреччині.

При цьому відповідальність за вибух у Стамбулі, який стався 19 березня, влада Туреччини поклала на угрупування «Ісламська держава».

За версією турецького слідства, смертника, який скоїв у суботу самопідрив в Стамбулі, звали Мехмет Озтюрк. В результаті вибуху загинули 5 людей, з яких троє виявилися ізраїльтянами з американським громадянством, а один – іранцем та , щонайменше 36 осіб були поранені.

Крім того, раніше на автобусній зупинці в центрі Анкари було підірвано автомобіль з вибухівкою, в результаті чого загинули щонайменше 37 осіб.

/фото Твіттер/@trpresidency